08 mrt

De politie komt naar onze school! We zitten klaar in de kring en luisteren of we een sirene horen…

We horen de deur open gaan. Het is een echte politie agent! Een jongen. Hij heet Dimitri. Hij is echt groot. Zijn kleren zijn mooi. We stellen hem vragen en hij vertelt ons over zijn werk. We gaan niet mee naar de gevangenis hoor.

In de klas hebben we handboeien, helmen en een stopbord. Heeft de politie dit ook? Hij heeft nog veel meer. Voor het eerst luisteren we stil naar wat hij allemaal zegt. Wist je dat de politie ook scooters heeft?

Op het schoolplein staat een auto als we gaan buiten spelen. Is de auto van de politie? Hij is niet wit met blauw, maar wel goud. Van wie is deze auto??? Van de koning?

Toet toet. De auto is van juf Laura. We mogen allemaal achter het stuur zitten. En dan rijdt de juf de auto weer weg. Doei juf!